VPIS

NK Virtus Kamnik

Smo klub z novo energijo in zagonom. S ciljem, otroke navdušiti za eno najlepših iger na svetu!

NK Virtus Kamnik je ustanovljen z namenom, da poskuša vsem nadebudnim otrokom v občini Kamnik na kar najboljši način predstaviti nogometni svet in jih navdušiti za nogometno igro.

Stremimo k temu, da otroci uživajo v vadbi, a kljub temu kvalitetno vadijo ter so vseskozi aktivni.

Želimo, da boste tudi starši uživali ob prebiranju vsebin na klubski spletni strani in upamo, da vam bomo preko le te podali prave informacije. Prave informacije v smislu kaj je naš cilj ter kaj želimo nadebudnim nogometašem ponuditi in omogočiti!

Nogometni klub Virtus Kamnik  je klub s strastjo in Strast nas dela boljše!

IMG_6181 DSC_0014 DSC_0077mini.jpg DSC_0903

Pridruži se nam – BRCAJ Z NAMI!

Za vse otroke od 5. do 10. leta starosti, ki uživajo in se navdušujejo v  igranju nogometa ter bi ga radi še bolje spoznali, imamo v NK Virtus Kamnik odprte skupine vadbe. Otroci se nam lahko pridružijo skozi celo leto na  nogometni vadbi v Športnem parku Virtus. V zimskih dneh, ko vadba poteka v notranjih prostori pa nas lahko piščete na OŠ Marije Vera oz. OŠ Toma Brejca, kjer vas bomo opremili z vsemi potrebnimi informacijami o poteku vadbe in drugih aktivnostih.

V Športnem park Virtus, kjer v mesecu marcu oz. avgustu pričenjamo z vadbo zunaj pa v letošnji sezoni 2016/17 vpisujemo otroke od 4-6 leta (20010-11) na program CICI vadbe. Otroke od letnika 2009 dalje pa vpisujemo na organizirano nogometno vadbo, ki poteka pod okriljem NK Virtus v okviru Otroške Nogometne Šole Virtus!

Vabimo, da se nam pridružijo vsi nadobudneži saj bodo imeli priložnost, da spoznajo nove prijatelje, se družijo s sovrstniki ter z načinom vadbe odkrijejo čarobnost nogometne igre.

KAKO SE VPISATI?

• Preprosto! V mesecih ko vadba poteka  zunaj od marca do oktobra nas lahko poiščete v Športni parku Virtus v Šmarci od ponedeljek do petka v popoldanskih urah in si tako lahko ogledate še katerega od treningov. Če vam je všeč, se po končanem treningu obrnete na enega od trenerjev, pri katerem pridobite vse potrebne informacije za vpis.
  • Predhodno lahko pokličete katerega od naših trenerjev ali se obrnete na tel.: 031/344-489 (Dušan) in se dogovorite, da vašega nogometaša pričakamo pred klubskimi prostori v Športnem parku Virtus.
  • Lahko pa nam napišete sporočilo na naš E-poštni naslov: nkvirtus@gmail.com in vam bomo odgovorili na vsa vaša vprašanja.

ZAKAJ IGRATI NOGOMET?

• Spodbuja gibalne dejavnosti in motorični razvoj otroka.
  • Zavedanje lastnega telesa in doživljanje ugodja ob gibanju.
  • Postopno spoznavanje in osvajanje osnovnih prvin nogometa in drugih športnih zvrsti.
  • Osvajanje osnovnih načinov in principov gibanja z žogo.
  • Uvajanje otrok v igro, kjer se srečujejo s pravili iger in njihovimi zakonitostmi.
  • Spoznavanje pomena sodelovanja v  skupini, medsebojne pomoči in »športnega obnašanja«.
  • Učinkovito preživljanje prostega časa in pridobivanje številnih prijateljstev.

ZA REGISTRACIJO IGRALCA POTREBUJEMO

• Kopijo osebnega dokumenta (osebna izkaznica [obojestransko] ali potni list)
  • Kopijo zdravstvene kartice
  • Digitalno fotografijo igralca