IZPOSTAVLJAMO

VPIS NOVIH ČLANOV

RAZPORED TEKEM

Ekipa Seznam tekem Datum in ura tekme
U 10 Seznam
U 11 Seznam
U 12 Seznam

ZMAGA EKIPE U11 NA NOG. TURNIRJU MLADIH V IHANU

V nedeljo, 10.6.18 je ekipa U11 nastopila na nogometnem turnirju mladih v Ihanu.

Po razburljivih bojih v predtekmovanju (0:1 z NK Dren, 1:1 z NK Dob, 1:0 z NK Ihan, 0:0 z Olimpijo in 2:0 z NK Vir B) se je ekipa kot 2.v skupini uvrstila v polfinale, kjer je z rezultatom 1:0 odpravila ekipo NK Dren B, v finalu pa po kazenskih strelih ( v rednem delu 1:1) še ekipo NK Vir in tako osvojila turnir.

Ekipo so odlično zastopali: Kris, Ilhan, Žiga, Jakob, Jan, Žan, Alicija in najboljši golman turnirja Gal. Čestitke tudi trenerju Borisu in staršem za neverjetno podporo. Kdo je najboljši? NK Virtus Kamnik

Z nadaljevanjem ogleda te strani, se strinjate z uporabo piškotkov na tej strani. več

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zapri