IZPOSTAVLJAMO

VPIS NOVIH ČLANOV

RAZPORED TEKEM

Ekipa Seznam tekem Datum in ura tekme
U 10 Seznam
U 11 Seznam
U 12 Seznam

ZMAGA EKIPE U10 IN 5.MESTO EKIPE U8 NA KRALJEVEM MEMORIALU V MENGšU 2018

Ekipi U8 in U10 sta v nedeljo 10.6.2018 sodelovali na 5. Kraljevem memorialu v Mengšu, ki ga je zelo dobro organiziral NK Mengo.
 
   
 
Ekipa U8 si je novih izkušenj nabirala na lokalnem turnirju in ji je malo zmanjkalo da bi se uvrstili med najboljše štiri ekipe turnirja. Izkazali so se s svojo željo in navdušenjem nad nogometno igro, ki jim je na koncu prinesla zmagoslavje na tekmi za 5. mesto z domačinom NK Mengo.
 
   
 
 
Ekipa U10 pa se predstavila v najboljši luči in z borbeno in požrtvovalno igro zasluženo dosegla 1.mesto pred drugo uvrščeno ekipo  NK Interbloka in tretje uvrščeno ekipo NK Olimpije. Ekipa U10 si z osvojitvijo Kraljevega memoriala ni mogla pričarati lepšega zaključka sezone.
 
   
 
     
 
V NK Virtus smo zelo veseli in ponosni na svoje nogometaše in njihove zveste navijače starše, ki ji spodbujajo in bodrijo na vsaki tekmi. Samo tako naprej "Levje srčni"!
 
 

Z nadaljevanjem ogleda te strani, se strinjate z uporabo piškotkov na tej strani. več

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zapri