IZPOSTAVLJAMO

VPIS NOVIH ČLANOV

RAZPORED TEKEM

Ekipa Seznam tekem Datum in ura tekme
U 10 Seznam
U 11 Seznam
U 12 Seznam

INFORMACIJE ZA STARšE

Spoštovani starši!

Naj vas najprej, lepo pozdravimo in vam zaželimo da bi se čim bolje počutili v naši sredini! Nogometni klub je živ organizem in se vseskozi, kaj dogaja, spreminja. Skratka, ni nam nikoli dolgčas! Verjamemo da bomo v klubu naredili vse, da bodo otroci z veseljem hodili na klubske aktivnosti in postali pravi Levčki!

Igrivi, iznajdljivi, vztrajni in pogumni!

V Nogometnem klubu Virtus Kamnik smo z novim šolskim letom intenzivno pričeli s klubskimi aktivnostmi in organizirano vadbo! Vse večja številčnost in to še pred začetkom vadbe po nogometnih krožkih na šoli, priča da smo na pravi poti in da ima naše delovanje pozitiven odziv tako pri otrocih, kakor pri starših!

V tem dopisu bi vam želeli sporočiti nekaj osnovnih informacij, ki vam bodo pomagale, da bo naša komunikacija z vami čim boljša in da se vam poda vse potrebne informacije okoli organizacije in delovanja kluba, terminov vadbe, tekmovanj, plačevanja vadnine, nakupa opreme in drugo.

O aktivnostih in dogajanju vas bomo poskušali čim bolje informirati preko klubske spletne strani in dopisov. Kdaj pa kdaj pa pride nenadno kakšna sprememba, takrat vas bomo poskušali obvestiti preko sms-obvestil.

Programi vadbe

Cici vadba ( l. 2011/12)

Za najmlajše od 4. do 6. leta starosti imamov NK Virtus Kamnik zanimiv program Cici vadbe! V osnovi program vadbe bazira na igri in cilja na splošen razvoj otroka z razvijanjem motorike za kontrolo žoge, tako z nogo, kakor tudi z roko. Najmlajšim se nogometni koraki podajajo preko različnih igric, lovljenj ter zahtev brez in z žogo. Vadba poteka enkrat do dvakrat tedensko in traja okoli 60 min.

Organizirana klubska vadba NK Virtus (l. 2006 do l. 2010)

Organizirana klubska vadba ponuja otroku, da se preko trenažnega procesa ustrezno motorično razvija in pridobi potrebna znanja ter informacije o nogometni igri. Svoje nogometne veščine in znanje, pa z udejstvovanjem na različnih tekmovanjih oz. turnirjih, preverja proti svojim vrstnikom.

Vadba na zunanjih površinah v jesenskem in spomladanskem delu poteka trikrat tedensko. Vsak drugi vikend se igrajo tudi prvenstvene tekme oz. turnirji medobčinske zveze Ljubljana. V zimskem obdobju, ko se vadba seli v notranje prostore – telovadnica, pa vadimo dvakrat tedensko. Ob vikendih pa bodo vadeči člani imeli možnost sodelovati na različnih aktivnostih – trening tekme, turnirji ali zimska liga! Vadba traja od 75 min do 90 min odvisno od starostne skupine.

Več informacij dobite:

Kontakt za vpis: 031/344-489 Balutto Dušan

E-pošta: nkvirtus@gmail.com

Z nadaljevanjem ogleda te strani, se strinjate z uporabo piškotkov na tej strani. več

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zapri