U-10

Ekipa U-10 sestavljajo fantje letnika 2008, ki v klubu pridno vadijo 3 krat tedensko. Ob vikendih jih že čakajo preizkušnje na tekmah, kjer lahko preizkusijo svoje nogometne veščine.

Na treningih se daje povdarek na obvladovanju žoge v gibanju, razvijanju koordinacije gibanja z in brez žoge in duel igri 1:1. V vadbo  vpletamo različne igre z zahtevami, duel igro in igro zaključka. Vadeče navajamo da prepoznavajo situacije v igri. Z vadbo še zmerom težimo na igrivost in nepredvidljivost v igri.