U-12

Ekipo U-12 sestavljajo fantje in dekle letnika 2006 in 2007, ki v klubu pridno vadijo 3 krat tedensko. Ob vikendu jih čaka tudi merjenje tekmovalnosti s svojimi vrstniki iz okliških klubov in tudi širše, kjer odigrajo prvenstveno tekmo.

Na treningih vadijo različne tehnične elemente, postavljanje v igralnem polju, preigravanja ter zaključke v duel igri. V vadbo vpletamo različne igralne oblike, tako da vadečim poskušamo čim bolj približati igralne situacije iz igre. Z vadbo poskušamo pri vadečih vzpodbuditi igrivost, iznajdljivost in nepredvidljivost. Ekipni duh, bojevitost in prijateljstvo pa so vrline, ki jih kažejo na igrišču.