OSNOVNA PRAVILA

Osnovni pogoji vadbe in pravila obnašanja v NK Virtus

Vadeči član

• Se ravna po klubskih pravili ter pravilih obnašanja v klubu in na vadbi.
  • Spoštuje pravila igre, spoštuje sodnika in njihove odločitve ter soigralce in tekmece.
  • Upošteva napotke in usmeritve trenerja ter klubskih delavcev za uspešno vadbo.
  • Vadi vestno in odgovorno, tako do sebe kot do soigralcev.
  • Preveri ustrezno uro vadbe in zbora v primeru tekme in tekmovanj.
  • Prihaja pravočasno na vadbo (vsaj 20 min pred začetkom vadbe).
  • Ima primerno opremo, ki je primerno urejena in očiščena.
  • S klubsko opremo in rekviziti ravna odgovorno in vestno.
  • Vadnino poravna do 25 – tega v mesecu za tekoči mesec.
  • V primeru odsotnosti le to sporoči oz. javi trenerju ekipe.

Pravila obnašanja v Športnem parku Virtus in klubskih prostorih NK Virtus

• Vsi trenerji in člani kluba so zavezani klubskemu Kodeksu in spoštovanju klubskih pravil!
  • Vsi člani kluba se ravnajo po vnaprej znanih in dogovorjenih klubskih pravilih.
  • V klubu se vadba in dogodki odvijajo v naprej določenih terminih pod vodstvom klubskih trenerjev.
  • Spoštljiv in korekten odnos klubskega osebja in otrok oz. njihovih spremljevalcev je gradnik dobrih medsebojnih odnosov.
  • V Športnem parku Virtus in klubskih prostorih je postavljen Hišni red, ki velja in po katerem se ravnamo vsi člani kluba in obiskovalci!
  • V Športni park Virtus se ne vodi svojih pasjih hišnih ljubljenčkov zaradi nemotenega delovanja in poteka vadbe, tekmovanj ter ostalih prireditev. S tem pa bomo tudi poskrbeli za varnost vseh vadečih otrok in obiskovalcev!
  • Kajenje je omejeno le na za to določenih mestih. Cigaretne ogorke se odlaga v za to postavljene pepelnike!
  • Vsa odpadna embalaža se pospravi v za to pripravljene koše za smeti!
  • V Športnem parku Virtus smo vsi člani in obiskovalci dolžni skrbeti za red in čistočo klubskih prostorov in nogometnega objekta!