IZPOSTAVLJAMO

VPIS NOVIH ČLANOV

RAZPORED TEKEM

Ekipa Seznam tekem Datum in ura tekme
U 10 Seznam
U 11 Seznam
U 12 Seznam

NOGOMETNI KLUB VIRTUS KAMNIK SE PREDSTAVI NA ČAROBNEM DNEVU V ARBORETUMU

čd_07   čd_16

V nedeljo 31.09.2014  je tudi NK Virtus Kamnik bil del Čarobnega dne v Arboretumu Volčji Potok. Bili smo delček zanimivega dogajanja v prelepem ambientu parka Arboretum! Veliko obiskovalcev se je z zanimanjem obračalo na nas in ob naši stojnici iskalo dodatne informacije o vpisu otrok na vadbo, o delovanju kluba, lokaciji vadbe ter o drugih informacijah okoli kluba in Športnega parka Virtus. Ob večeru, ko smo zapuščali “Čarobni park” v Volčjem Potoku smo bili polni pozitivnih odzivov in želja s strani obiskovalcev. Tako da tudi prihodnje leto bomo “Čarobni” v Volčjem Potoku!!!

 

Z nadaljevanjem ogleda te strani, se strinjate z uporabo piškotkov na tej strani. več

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zapri