PREDSTAVITEV

Nogometni klub Virtus Kamnik je nov klub z novo energijo in zagonom. Nogomet ima na Dupliškem koncu dolgo in bogato tradicijo. Nogometni klub Virtus Kamnik je ustanovljen z namenom, da otrokom v občini Kamnik na najboljši način predstavi nogometni svet in jih navduši za nogometno igro. Stremel bo k temu, da bo mladinski nogomet v Kamniku dobro organiziran, da bodo otroci in mladostniki kvalitetno vadili ter bili vseskozi aktivni.

• Projekt imenovan Nogometni klub Virtus Kamnik bo nudil celoten paket, ki ga nogometno treniranje vključuje:

– Vadba na Osnovnih šolah po programu Otroške nogometne šole – Virtus

– Organizirana in ciljna vadba v Športnem parku Virtus

– Individualna vadba za igralce in vratarje

– Tekmovanje v prvenstvu MNZ – Ljubljana

• Udeležba na različnih turnirjih in zimskih ligah:

– Slovenija: sodelovanje na največjem turnirju za mlade – Cordial Cup v Radomljah, Zimska liga v balonu – Šenčur, Rad igram nogomet in drugo

– Tujina: Austrija – Gradec, Celovec; Hrvaška – Rijeka

• Organizacija Počitniškega Nogometnega Campa 2015 v Športnem parku Virtus

• V letu 2015 bomo za vadeče člane NK Virtus Kamnik organizirali poletne priprave na Rogli oz. Pohorju

• Naj tudi omenimo, da bomo z novim šolskim letom v NK Virtus Kamnik ponudili organizirano vadbo z žogami za predšolske otroke, in sicer smo jo poimenovali CiCi – vadba za najmlajše.

V Nogometnem klubu Virtus Kamnik si želimo, da boste uživali ob prebiranju vsebin na naši spletni strani in upamo, da smo vam podali prave informacije. Prave informacije v smislu kaj je naš cilj ter kaj želimo nadebudnim nogometašem ponuditi in omogočiti!