VPIS – PRIDRUžI SE NAM – BRCAJ Z NAMI!

VPIS OTROK V NOGOMETNI KLUB VIRTUS KAMNIK Za vse otroke od 5. do 12. leta starosti, ki uživajo in se navdušujejo v  igranju nogometa ter bi ga radi še bolje spoznali, imamo v NK Virtus Kamnik odprte skupine vadbe. Otroci se nam lahko pridružijo skozi celo leto na  nogometni vadbi v Športnem parku Virtus. V zimskih dneh, ko vadba poteka v notranjih prostori pa nas lahko piščete na OŠ Marije Vera oz. OŠ Toma Brejca, kjer vas bomo opremili z vsemi potrebnimi informacijami o poteku vadbe in drugih aktivnostih. Za več informacij nas lahko pokličete na št. 031/344-489 (Dušan) oz. nam pišete na E-poštni naslov: nkvirtus@gmail.com Z veseljem se bomo odzvali in vam pomagali pri pridobivanju informacij.   KAKO SE VPISATI?
  • Preprosto! V mesecih ko vadba poteka  zunaj od marca do oktobra nas lahko poiščete v Športni parku Virtus v Šmarci od ponedeljek do petka v popoldanskih urah in si tako lahko ogledate še katerega od treningov. Če vam je všeč, se po končanem treningu obrnete na enega od trenerjev, pri katerem pridobite vse potrebne informacije za vpis.
  • Predhodno lahko pokličete katerega od naših trenerjev oz. se obrnete na tel.: 031/344-489 (Dušan) in se dogovorite, da vašega nogometaša pričakamo pred klubskimi prostori v Športnem parku Virtus.
  • Lahko pa nam napišete sporočilo na E-poštni naslov: nkvirtus@gmail.com in vam bomo z veseljem odgovorili na vsa vaša vprašanja.
  ZAKAJ IGRATI NOGOMET?
  • Spodbuja gibalne dejavnosti in motorični razvoj otroka.
  • Zavedanje lastnega telesa in doživljanje ugodja ob gibanju.
  • Postopno spoznavanje in osvajanje osnovnih prvin nogometa in drugih športnih zvrsti.
  • Osvajanje osnovnih načinov in principov gibanja z žogo.
  • Uvajanje otrok v igro, kjer se srečujejo s pravili iger in njihovimi zakonitostmi.
  • Spoznavanje pomena sodelovanja v  skupini, medsebojne pomoči in »športnega obnašanja«.
  • Učinkovito preživljanje prostega časa in pridobivanje številnih prijateljstev.
ZA REGISTRACIJO IGRALCA POTREBUJEMO
  • Kopijo osebnega dokumenta (osebna izkaznica [obojestransko] ali potni list)
  • Kopijo zdravstvene kartice
  • Digitalno fotografijo igralca