IZPOSTAVLJAMO

VPIS NOVIH ČLANOV

RAZPORED TEKEM

Ekipa Seznam tekem Datum in ura tekme
U 10 Seznam
U 11 Seznam
U 12 Seznam

RABLJENA NOGOMETNA OPREMA

Rokavice          Ščitniki        puma6      

 

Imate doma premajhne kopačke, pa ne veste kam z njimi? Ali pa premajhen nogometni dres?

Prinesite očiščeno opremo k nam v klub oz. do trenerja, kjer jo bomo fotografirali in objavili informacije na spletu. Tako bomo z veseljem poskrbeli, da bo služila svojemu namenu tudi v bodoče. V kolikor se zanimate za kak kos opreme iz naše tržnice, pa to omenite kateremu izmed trenerjev, ki bo z veseljem poskrbel, da boste opremo preizkusili in jo dobili v uporabo.

Lahko pa pošljete fotografijo, kratek opis, ceno in vaše kontaktne podatke tudi na e-naslov: nkvirtus@gmail.com

Ponudbe bodo objavljene pod to rubriko tu spodaj!


Virtusova bolha

1. Nogometni čevlji

  • Opis: Prodamo dobro ohranjene kopačke Puma, št. 33. z dvojnimi nogometnimi nogavicami
  • Cena: 10 €
  • Kontakt: 041/785 064 – Eva

20150502_183047 20150502_183113

Z nadaljevanjem ogleda te strani, se strinjate z uporabo piškotkov na tej strani. več

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zapri