IZPOSTAVLJAMO

VPIS NOVIH ČLANOV

RAZPORED TEKEM

Ekipa Seznam tekem Datum in ura tekme
U 10 Seznam
U 11 Seznam
U 12 Seznam

LEVčKI PRIčENJAMO Z NOVO SEZONO 2017/18!

NOGOMETNI KLUB VIRTUS KAMNIK - Sezona 2017/18

      Levčki, pred nami je že nova sezona nogometnih izzivov in v sredini meseca avgusta se je v Športnem parku Virtus začelo nogometno dogajanje. Pričenjamo z nogometno vadbo v novi sezoni 2017/18. Če ste se že vrnili z dopustov potem se vidimo od 15. avgusta dalje. Vse ekipe bodo v mesecu avgustu vadile v terminih:
  • Torek od 17.00 do 18.30 ure

  • Četrtek od 17.00 do 18.30 ure

  • Petek od 17.00 do 18.30 ure

    Lep počitniško nogometni pozdrav!

Z nadaljevanjem ogleda te strani, se strinjate z uporabo piškotkov na tej strani. več

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zapri