VADBA NOGOMETA V NK VIRTUS KAMNIK

Organizirana klubska vadba in vadba v Otroški Nogometni Šoli Virtus

V Nogometnem klubu Virtus Kamnik z novim šolskim letom nadaljujemo s klubskimi aktivnostmi in organizirano vadbo! Vesele nogometne urice so v počitniških dneh naletele na dober odziv, tako pri otrocih kot pri starših! Najlepše je, ko vidiš otroški nasmeh ter veselje na igrišču, ki si ga z žogo nadebudni malčki  predajajo od noge do noge. V Nogometnem klubu Virtus Kamnik poskušamo z organizirano klubsko vadbo, ki je namenjena vsem otrokom od 4-10 leta, preko trenažnega procesa nogometno igro čim bolj približati. Jih preko raznolike vadbe navdušiti in jim predstaviti čim več nogometnih zakonitosti, ki delajo to igro tako čarobno.
  • Vadba je prilagojena tako najmlajšim, kot že malo večjim. Bazira na igrah, ne  manjka pa zanimivih izzivov.
  • Po vsaki vadbi se lahko seznanite s projektom Mladinska Nogometna Šola - Virtus in pridobite informacije o vadbi in vpisu.
V mesecu novembru smo se z vadbo preselili v notranje prostore. Vadba v zimskem obdobju ekip U7 - U10 poteka ob dnevih torek, četrtek, petek od 16.30 - 18.00 ure v dvorani OŠ Marije Vera. Za najmlajše - Cici skupino pa vadba poteka od 15.45 - 17.00 ure v prostorih OŠ Toma Brejca. Kot klub nam je cilj, da poskušamo biti zanimivi in s pestro paleto dogodkov oz. aktivnosti, kot so turnirji, zimska liga, igralni dnevi v organizirano vadbo usmerimo čim več otrok, ki jim je nogomet kot igra zanimiv in jih navdušuje. V nogometnih krožkih v OŠ MV in OŠ TB imamo že lepe skupine otrok, ki pridno vadijo po programu Otroške Nogometne Šole Virtus  in prav njim želimo omogočiti, da s pomočjo ustrezne vadbe začnejo razvijati ves svoj potencial.
  • Cici - skupina ( od 4 do 5 leta oz. 2009 in 2010 );  Vadba 1 oz. 2 x tedensko
  • U7 - skupina ( od 6 do 7 let oz. 2008 ); Vadba 2 x tedensko in mesečno tekma trojk
  • U8 - skupina ( od7 do 8 let oz. 2007 ); Vadba 3 x tedensko in vsak drugi vikend tekma
  • U9 - skupina ( od 8 do 9 let oz. 2006 ), Vadba 3 x tedensko in vsak drugi vikend tekma
  • U10 do 11  - skupina ( od 10 do 11 let oz. 2005 in mlajši ); Vadba 2-3 x tedensko in trening  tekma
Če vam je nogometna igra všeč in bi se radi spoznali z vrstniki, ki že trenirajo nogomet ter se preiskusili v nogometu, se nam le pridružite!