S PRIčETKOM NOVEGA šOLSKEGA LETA VSE BOLJ žIVAHNO TUDI V ŠPORTNEM PARKU VIRTUS

V Nogometnem klubu Virtus Kamnik z novim šolskim letom nadaljujemo s klubskimi aktivnostmi in organizirano vadbo!

Vesele nogometne urice so v počitniških dneh naletele na dober odziv, tako pri otrocih kot pri starših! Najlepše je, ko vidiš otroški nasmeh ter veselje na igrišču, ki si ga z žogo nadebudni malčki  predajajo od noge do noge.

Vadba poteka  ob dnevih torek, sreda, četrtek od 16.30 ure dalje. V začetku bomo formirali tri do štiri skupine (odvisno od odziva). V prvi sezoni bomo poskušali doseči cilj, da se formira vseh pet skupin, ki bi tvorile piramido kluba in bazo delovanja NK Virtus Kamnik.

• Cici - skupina ( od 4 do 5 leta oz. 2009 in 2010 );  Vadba 1 x tedensko
  • U7 - skupina ( od 6 do 7 let oz. 2008 ); Vadba 2 x tedensko in mesečno tekma trojk
  • U8 - skupina ( od7 do 8 let oz. 2007 ); Vadba 3 x tedensko in vsak drugi vikend tekma
  • U9 - skupina ( od 8 do 9 let oz. 2006 ), Vadba 3 x tedensko in vsak drugi vikend tekma
  • U10 do 12  - skupina ( od 10 do 12 let oz. 2004 in mlajši ); Vadba 3 x tedensko in trening  tekma

Urnik_Sept

Vadba je namenjena vsem otrokom od 4-12 leta, ki imajo veselje do nogometne igre. Če bi se radi spoznali z vrstniki in preiskusili v nogometu, se nam le pridružite!

• Vadba bo prilagojena tako najmlajšim, kot že malo večjim. Bazirala bo na igrah, ne bo pa manjkalo zanimivih izzivov.
  • V prvem tednu meseca septembra bo vadba potekala v sledečih terminih - torek, sreda in četrtek od 16.30 ure dalje!
  • Po vadbi se lahko seznanite s projektom Mladinski Nogometni Center – Virtus in pridobite informacije o vadbi in vpisu.

Polni energije in v pričakovanju, se že veselimo novih izzivov. Prepričani smo, da damo lahko otrokom več!