IZPOSTAVLJAMO

VPIS NOVIH ČLANOV

RAZPORED TEKEM

Ekipa Seznam tekem Datum in ura tekme
U 10 Seznam
U 11 Seznam
U 12 Seznam

IGRALNI DAN – VIRTUS 2015

hd-wallpaper-soccer-children-goal

Nogometni igralni dan Virtus – 2015

NK Virtus Kamnik organizira za vse vadeče otroke, ki so pridno vadili v nogometnih krožkih v Otroški Nogometni Šoli Virtus, zaključni dogodek Nogometni igralni dan v Športnem Parku Virtus! Vabimo vas da se nam na dogodku pridružite v četrtek, 16.04.2015, kjer nam bodo nogometni nadobudneži prikazali vse svoje nogometne mojstrovine! Zbor otrok bo potekal od 16.30 – 16.40 ure. Vadeči naj s seboj prinesejo športno oz. nogometno opremo ter veliko dobre volje, za vse ostalo bomo poskrbeli mi in naši levčki.

Športni pozdrav, NK Virtus

Z nadaljevanjem ogleda te strani, se strinjate z uporabo piškotkov na tej strani. več

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zapri