IZPOSTAVLJAMO

VPIS NOVIH ČLANOV

RAZPORED TEKEM

Ekipa Seznam tekem Datum in ura tekme
U 10 Seznam
U 11 Seznam
U 12 Seznam

CORDIAL CUP 2018 žREB IN SKUPINE

V ponedeljek, 10.4.2018 je bil opravljen žreb skupin za Cordial Cup 2018 v Radomljah.

Gre za največji mednarodni turnir za mlajše kategorije U11, 13 in U15, v konkurenci, kjer bo že 2.leto zapored tekmovala naša ekipa U11 - NK Virtus Kamnik in sicer v skupini H, ekipa pa bo odigrala vsaj 5-6 tekem.

Skupina H 

1. NK RAKEK
2. NK CELJE
3. NK KOROTAN
4. NK SVOBODA LJ.
5. NK VIRTUS

Celoten pregled skupin se nahaja na spodnji povezavi:

Cordial cup 2018 žreb in skupine


 

Z nadaljevanjem ogleda te strani, se strinjate z uporabo piškotkov na tej strani. več

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zapri