IZPOSTAVLJAMO

VPIS NOVIH ČLANOV

RAZPORED TEKEM

Ekipa Seznam tekem Datum in ura tekme
U 10 Seznam
U 11 Seznam
U 12 Seznam

POLETNI POčITNIšKI TABOR – CAMP VIRTUS 2017

 Camp Virtus 2017_Splet Camp Virtus 2017_Osnovno

Po zelo dobrem odzivu iz prejšnje sezone bomo tudi letos v NK Virtus po koncu šolskega leta v prvem tednu poletnih počitnic pripravili 5-dnevni Počitniški nogometni tabor – Camp Virtus 2017! Tabor bo namenjen vsem otrokom od 6-12 leta starosti.
Kaj je lepšega, kot da počitnice pričneš z nogometnim taborom v katerem te čaka polno zanimivih vsebin!
Za prijavo oz. več informacij se obrnite na
Dušan Balutto – Vodja MNC Virtus;  
Telefon 031/344-489  ali nas vprašajte po e-pošti: nkvirtus@gmail.com

 

Z nadaljevanjem ogleda te strani, se strinjate z uporabo piškotkov na tej strani. več

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zapri