POLETNI POčITNIšKI TABOR – CAMP VIRTUS 2015

camp spletna stran1

Z veseljem vas obveščamo, da smo v NK Virtus pripravili novost za vse vadeče člane in kamniške otroke v času poletnih počitnic.

Od 29. 6. do 3. 7. bo v Športnem parku Virtus na Duplici potekal CAMP VIRTUS 2015 - Počitniški nogometni tabor.

Rdeča nit tabora bo nogomet, ki pa bo prepleten z različnimi družabnimi igrami, zorbanjem, kopanjem v mestnem bazenu, nogometno angleščino, kvizom ter drugimi aktivnostmi.

Več informacij najdete na facebook strani www.facebook.com/NKVirtus in spletni strani kluba www.nk-virtus.si Prijavite se lahko pri trenerjih kluba NK Virtus, preko telefona 031/344 489 (Dušan) oz. 051/ 365 056  (Valentin)

ali po e-pošti nkvirtus@gmail.com

Začetek dogodka: 29 Jun 2015, ob 7.00